Hair Classic – Akademia Maestro
× maestro akademia eksperci program hair classic hair creative hair design zapisz się sklep

Maestro Akademia w Poznaniu

III etapy po 2 dni zajęć

I etap: 3-4 lutego 2019

II etap: 10-11 marca 2019

III etap: 31 marca - 1 kwietnia 2019

Certyfikat ukończenia

1990/etap

Hair Classic to kurs poświęcony nauce podstaw fryzjerskiego rzemiosła. Skierowany zarówno do początkujących fryzjerów, jak i stylistów poszukujących możliwości rozwoju oraz usystematyzowania już nabytej wiedzy.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte na polu teoretycznym oraz szlifowania umiejętności praktycznych pozwala nauczać doskonalenia linii cięcia, wyznaczania nowego podziału, tworzenia warstw i świeżego spojrzenia na techniki fryzjerskie

Kurs jest pierwszym krokiem w podnoszeniu swoich kompetencji i poszerzania wiedzy pod okiem wykwalifikowanych specjalistów. Na panel szkoleniowy składają się zajęcia teoretyczne i warsztat praktyczny.

Hair Classic podzielony jest na III etapy w wymiarze dwóch dni zajęciowych każdy. W ten sposób zyskują Państwo możliwość zrealizowania kursu nieprzerwanie lub każdego ze stopni osobno. Odbycie szkolenia uprawnia do uzyskania certyfikatu uczestnictwa w kursie Hair Classic Akademii Maestro.

Znajdziesz odpowiedź:

Jakie rozróżniamy linie cięcia i techniki klasycznego strzyżenia?

Które elementy cięcia są odpowiedzialne za budowanie i zabieranie objętości fryzury?

Jakie metody wykorzystujemy w rozpoznawaniu budowy struktury włosa oraz kierunku układania się włosów?

Jak dopasować fryzurę do anatomicznych właściwości głowy i twarzy?

Co oznacza holistyczna diagnoza klienta?

Jak współpracować z pracowanikami salonu w obszarze komunkacji z klientem?

Udoskonalisz:

Wykorzystanie podstawowych technik strzyżenia i linii cięcia w tworzeniu klasycznych form fryzury.

Wybór właściwej metody pracy - linie, stopniowanie, cieniowanie.

Rozpoznawanie struktury włosa i kierunku naturalnego układania.

Dobór właściwego kształtu linii cięcia do anatomicznych cech głowy i twarzy.

Elastyczna diagnoza uwzględniająca naturalne potrzeby klienta.

Przygotowanie pytań i sformułowań ułatwiających diagnozę i realizację zaplanowanego efektu.

Akceptacja RODO

Administratorem strony oraz danych osobowych jest Paweł Kamiński, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą salon fryzjerski „ Maestro”  Paweł Kamiński ul. Górna Wilda 83c, 61-563 Poznań, NIP : 779-102-27-10, REGON : 630457588, wpisaną do Centralnej Ewidencji i informacji o Działalności Gospodarczej.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości związanych z zasadami ochrony danych osobowych w naszej firmie serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Salon Fryzjerski Maestro Paweł Kamiński z siedzibą Górna Wilda 83 c, 61-563 Poznań, PL, NIP: PL7791022710, w celu przesyłania informacji handlowych na mój adres e-mail oraz numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail:biuro@maestrosalon.pl. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.