Hair Creative – Akademia Maestro
× maestro akademia eksperci program hair classic hair creative hair design zapisz się sklep

Maestro Akademia w Poznaniu

2 dni zajęć

19-20 maja 2019

9-10 czerwca 2019

16-17 czerwca 2019

Certyfikat uczestnictwa

1990

Hair Creative to nauka kreatywnych technik cięcia i koloryzacji będąca kontynuacją podstaw fryzjerskiego rzemiosła. Skierowany do doświadczonych fryzjerów i stylistów poszukujących inspiracji, motywacji i siły do pracy twórczej.

Łącząc warsztaty praktyczne ze szczegółowymi prezentacjami, prowadzonymi przez profesjonalistów, pozwalamy zrozumieć jak przenikają się techniki cięcia i koloryzacji tworząc całościowy wizerunek klienta.

Hair Creative to kolejny stopień rozwoju w Akademii Maestro oparty na zaawansowanych sposobach cięcia i koloryzacji. Na przestrzeni dwóch dni zajęć zaprezentujemy nie tylko najnowsze trendy panujące w dziedzinach fryzjerskich lecz również nauczymy kreatywnego zarządzania salonem i usługami.

W ramach odbytego kursu otrzymują Państwo certyfikat uczestnictwa poziomu Hair Creative Akademii Maestro.

Znajdziesz odpowiedź:

Jak wykorzystać zaawansowane i nowatorskie techniki cięcia i koloryzacji?

Które metody strzyżenia stosować w modnych formach?

Dlaczego dobór koloru odgrywa ważną rolę w efekcie końcowym fryzury?

Co jest modne?

Jakie stosować narzędzia do rozwoju własnej działalności fryzjerskiej lub salonu?

Udoskonalisz:

Opanowanie warsztatu nieszablonowych technik.

Umiejętne zastosowanie poznanych metod podczas codziennej praktyki w salonie.

Odczytywanie typu urody jako klucz do satysfakcji i zadowolenia klienta z końcowego efektu.

Dostrzeganie aktualnych trendów, twórczy dialog z klientem.

Planowanie strategii salonu i jego współpracowników z wykorzystaniem udowodnionych zastosowań.

Akceptacja RODO

Administratorem strony oraz danych osobowych jest Paweł Kamiński, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą salon fryzjerski „ Maestro”  Paweł Kamiński ul. Górna Wilda 83c, 61-563 Poznań, NIP : 779-102-27-10, REGON : 630457588, wpisaną do Centralnej Ewidencji i informacji o Działalności Gospodarczej.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości związanych z zasadami ochrony danych osobowych w naszej firmie serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Salon Fryzjerski Maestro Paweł Kamiński z siedzibą Górna Wilda 83 c, 61-563 Poznań, PL, NIP: PL7791022710, w celu przesyłania informacji handlowych na mój adres e-mail oraz numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail:biuro@maestrosalon.pl. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.