Hair Design – Akademia Maestro
× maestro akademia eksperci program hair classic hair creative hair design zapisz się sklep

Maestro Akademia w Poznaniu

2 dni zajęć

24-25 marca 2019

9-19 czerwca 2019

Certyfikat uczestnictwa

2400

Hair design to najbardziej zaawansowane szkolenie, wprowadzające w tajniki projektowania fryzur i budowania autorskiej kolekcji.

Na to wydarzenie składa się praca z profesjonalnymi modelkami, interdyscyplinarny wykład o trendach, kolekcjach sezonowych i kierunkach rozwoju z wykorzystaniem przestrzeni warsztatowej oraz pokazu osobistych inspiracji i umiejętności uznanych stylistów.

Zaangażowanie uczestnika na każdym z etapów pozwala wykorzystać jego talent, wymieniać doświadczenia i inspiracje w dziedzinie autorskiego cięcia i koloru, wpływać na rozwój i motywację.

Dwa dni zajęć pokażą jak świadomie poruszać się w świecie aktualnych trendów i jak korzystać z nich zgodnie z naszymi predyspozycjami i gustami. W ramach odbytego kursu otrzymują Państwo certyfikat poziomu Hair Design Akademii Maestro.

Znajdziesz odpowiedź:

Jak swobodnie poruszać się w świecie mody i aktualnych tendencjach estetycznych?

Jakie narzędzia wykorzystać w projektowaniu fryzur?

Kiedy stajesz się autorem wdrażania trendów?

Które kierunki twórczego warsztatu są najbliższe twoim indywidualnym predyspozycjom?

Dlaczego kolor i strzyżenie komponują się ze sobą?

Udoskonalisz:

Radzenie sobie z odróżnianiem aktualnych trendów obowiązujących w modzie.

Angażowanie holistycznych sposobów w realizacji projektu.

Budowanie i kontrolowanie przebiegu procesu tworzenia.

Rozpoznawanie wyodrębnionego talentu na poszczególnych etapach.

Urozmaicanie natężenia znaczenia koloru i cięcia.

Akceptacja RODO

Administratorem strony oraz danych osobowych jest Paweł Kamiński, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą salon fryzjerski „ Maestro”  Paweł Kamiński ul. Górna Wilda 83c, 61-563 Poznań, NIP : 779-102-27-10, REGON : 630457588, wpisaną do Centralnej Ewidencji i informacji o Działalności Gospodarczej.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości związanych z zasadami ochrony danych osobowych w naszej firmie serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Salon Fryzjerski Maestro Paweł Kamiński z siedzibą Górna Wilda 83 c, 61-563 Poznań, PL, NIP: PL7791022710, w celu przesyłania informacji handlowych na mój adres e-mail oraz numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail:biuro@maestrosalon.pl. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.